KONST / Litografier / Färglitografier 9478379
nr 947 8379
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 3 st, Bengt Lindström (1925-2008), osignerad, 500-upplaga, motivet: 31x23
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:33:33
450 kr
1.000 kr
1.100 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström